O NAMA

Kako je centar dobio ime Salamanca i ko smo mi?

Naš edukativni centar dobio je ime po Univerzitetu u Salamanki, jednom od najstarijih evropskih univerziteta. Naime, osnivač centra, Jovana Sokolović tokom osnovnih studija, zahvaljujući izrazito visokom proseku, dobila je šansu da provede jedan semestar upravo na pomenutoj prestižnoj ustanovi. Tom prilikom, ona je stekla posebna znanja i veštine koja se tiču usvajanja stranih jezika. Kako bi poboljšala kvalitet obrazovanja u svojoj zemlji, Jovana je odlučila da podeli sa svojim kolegama sve što je naučila od vrhunskih lingvista i istaknutih profesora iz Salamanke. Nakon što je završila osnovne i master studije na Filološkom fakultetu, Jovani je uručena i stipendija za najbolje studente „Dositeja“. Upravo zahvaljujući toj novčanoj nagradi ona je uspela da otvori sopstvenu školu i posveti se implementaciji stranih metoda i pristupa u srpski obrazovni sistem. Pažljivo biran tim diplomiranih profesora jezika i književnosti na usluzi je Vama i Vašoj deci. Kolektiv centra Salamanca čine mlade profesorke pune elana i entuzijazma koje će dati sve od sebe da se maksimalno posvete i približe svakom od polaznika naših kurseva. Male grupe, prijatna atmosfera i ljubazno osoblje učiniće da se učenje jezika pretvori u pravu avanturu. Osmeh, savremena tehnologija u nastavi, kao i posluženje koje Vas čeka kod nas garantuje Vaš uspeh, a naše zadovoljstvo!

Istakli bismo:

Nagrađujemo Vašu lojalnost i poverenje koje nam pružate. Za svakog polaznika obezbedili smo besplatno ulazno testiranje, popust za one koji dovedu prijatelje i članove porodice, kao i popust za svaki sledeći kurs koji pohađate kod nas. Podstičemo vašu zainteresovanost i želju za znanjem.

Naš moto:

Steknite prijatelje u različitim delovima sveta, osećajte se svuda kao kod kuće!

%d bloggers like this: